Moodle

Nie jesteś zalogowany(a) (Zaloguj się)

Szanowni Państwo


(KOMUNIKAT 1)
W dniu 25.05.2016 r. od godziny 16:00 została zaplanowana przerwa serwisowa Systemu ZSZO. Prace mogą spowodować rozłączenie użytkowników z systemem lub problemy z zalogowaniem. Prosimy o odpowiednie zaplanowanie pracy w tym dniu oraz wylogowanie się z systemu ZSZO w wyżej wymienionych godzinach.

(KOMUNIKAT 2)
W związku z zaplanowanym w dniu 27.05.2016 r. o godzinie 15:30 (piątek) rozpoczęciem remontu serwerowni głównej UMK i koniecznością przeniesienia urządzeń komputerowych ZSZO do serwerowni w innej lokalizacji nastąpi przerwa w działaniu systemu ZSZO, która potrwa od 27.05.2016 r. od godziny 15:30 (piątek) do 30.05.2016 r. do godziny 7:00 (poniedziałek). W związku z powyższym prosimy, aby wszystkie konieczne do wykonania w systemie ZSZO prace z okresu 27.05-3.06.2016 wykonać w terminie do 27 maja do godz. 15:30.

Za utrudnienia przepraszamy Za wynikające utrudnienia przepraszamy
Zespół Serwisu Systemu ZSZOKonfiguracja komputera do obsługi systemu ZSZO na systamach Microsoft Windows XP SP3/VISTA/7/8/8.1 z Internet Explorer kliknij ten link szybki przewodnik. Zalecane systemy operacyjne to Microsoft Windows 7, 8, 8.1. Na Windows 10 nie działa na chwilę obecną Urząd Certyfikacyjny za co przepraszamy. Usterka zostanie usunięta w najbliższym czasie.

System można uruchomić poprzez przeglądarkę Internet Explorer (zalecane), Mozilla Firefox z dodatkiem IEtab (z użyciem silnika IE) lub poprzez przeglądarkę Maxthone Cloud (w trybie Retro).


System ZSZO już działa na Windows 10!!

"Nowa kontrolka została wpięta w ZSZO testowe oraz produkcyjne.

Należy pamiętać o tym, że użytkownicy którzy już mają kontrolkę a chcą korzystać z nowej funkcjonalności pod Win10 muszą najpierw usunąć starą kontrolkę. Najprościej zrobić to z poziomu IE: Opcje Internetowe -> Programy -> Zarządzanie dodatkami -> Paski narzędzi i rozszerzenia -> wybrać kontrolkę RDPAX i usunąć. Spotkaliśmy się z bugiem IE który uniemożliwia takie usunięcie. W takiej sytuacji kontrolkę należy usunąć z dysku, najprościej z CMD:

C:\Windows\Downloaded Program Files
del RDPAX.ocx"

W razie pytań proszę o kontakt Wojciech Kaleta tel. 12-616-51-94

Zapraszam do odwiedzenia kursu na forum o nazwie Komputery i Systemy - problemy. Odpowiadam tam na pytania informatyczne dotyczące systemów operacyjnych i ich konfiguracji do ZSZO. Zapraszam do wspólnego rozwijania tego działu. Kliknij tutaj aby przejść do działu.


Pomoc Informatyczna - Zdalny Pulpit TeamViewer

1. Wschodzimy na strone głowną ZSZO w Portal Logowania do Systemu ZSZO i w Pomoc.Na dole strony jest link - Zdalny Pulpit - TeamViewer. Uruchamiamy go i podajemy inspektorowi ZSZO numer ID i hasło.Kliknij tutaj aby pobrać....


 

Witamy wszystkich odwiedzających tę część Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą.

Udostępnione zostało tu Państwu, narzędzie do szybkiej wymiany informacji. Forum UMK, działa na e-learningowej platformie Moodle ( o której zapewne część z Państwa słyszała ). Moodle jest systemem zarządzania treścią, przeznaczonym do tworzenia kursów prowadzonych przez Internet. Platforma Moodle używana jest przez uniwersytety na całym świecie, szkoły, przedsiębiorstwa i niezależnych nauczycieli. Coraz częściej, także w Polsce, możemy spotkać się z tego typu rozwiązaniem.

Forum na którym obecnie się Państwo znajdują, zostało przystosowane do potrzeb wymiany informacji w poszczególnych modułach systemu ZSZO. Po lewej w bloku " Kursy " widać wszystkie moduły z których Państwo korzystają. W każdym z nich mają Państwo możliwość podjęcia dyskusji na temat Państwa trapiący, bądź podzielenia się informacją związaną z danym modułem.

Wszystkich Państwa gorąco zapraszam do dyskusji.

W razie jakichkolwiek problemów z systemem proszę pisać na adres e-mail znajdujący się w zakładce " Kontakt " . Służę pomocą.


Pomiń Zaloguj sięPomiń Kalendarz

Kalendarz

Pn. Wt. Śr. Cz. Pi. So. Ni.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 Dziś środa, 25 maj 25 26 27 28 29
30 31      
Pomiń Zalogowani użytkownicy

Zalogowani użytkownicy