Moodle

Nie jesteś zalogowany(a) (Zaloguj się)

Szanowni Państwo

W dniu 24.10.2014 r. od godziny 16:00 zostaną zainstalowane aktualizacje systemu ZSZO. Prace mogą spowodować rozłączenie użytkowników z systemem lub problemy z zalogowaniem.

Prosimy o odpowiednie zaplanowanie pracy w tym dniu oraz wylogowanie się z systemu ZSZO w wyżej wymienionych godzinach.

Za wynikające utrudnienia przepraszamy

Zespół Serwisu Systemu ZSZO 

Witamy wszystkich odwiedzających tę część Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą.

Udostępnione zostało tu Państwu, narzędzie do szybkiej wymiany informacji. Forum UMK, działa na e-learningowej platformie Moodle ( o której zapewne część z Państwa słyszała ). Moodle jest systemem zarządzania treścią, przeznaczonym do tworzenia kursów prowadzonych przez Internet. Platforma Moodle używana jest przez uniwersytety na całym świecie, szkoły, przedsiębiorstwa i niezależnych nauczycieli. Coraz częściej, także w Polsce, możemy spotkać się z tego typu rozwiązaniem.

Forum na którym obecnie się Państwo znajdują, zostało przystosowane do potrzeb wymiany informacji w poszczególnych modułach systemu ZSZO. Po lewej w bloku " Kursy " widać wszystkie moduły z których Państwo korzystają. W każdym z nich mają Państwo możliwość podjęcia dyskusji na temat Państwa trapiący, bądź podzielenia się informacją związaną z danym modułem.

Wszystkich Państwa gorąco zapraszam do dyskusji.

W razie jakichkolwiek problemów z systemem proszę pisać na adres e-mail znajdujący się w zakładce " Kontakt " . Służę pomocą.

Konfiguracja komputera do obsługi systemu ZSZO kliknij ten link szybki przewodnik

Zapraszamy również do odwiedzania kursu Komputery i Systemy - problemy. Odpowiadamy w tym kursie na pytania związane z konfiguracją komputerów do systemu ZSZO


Pomiń Zaloguj sięPomiń Kalendarz

Kalendarz

Pn. Wt. Śr. Cz. Pi. So. Ni.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 Dziś czwartek, 23 październik 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Pomiń Zalogowani użytkownicy

Zalogowani użytkownicy