Moodle

Nie jesteś zalogowany(a) (Zaloguj się)

Szanowni Państwo

W dniu 29.01.2016 r. od godziny 16:00 została zaplanowana przerwa serwisowa Systemu ZSZO. Prace mogą spowodować rozłączenie użytkowników z systemem lub problemy z zalogowaniem.

UWAGA!!!

Uprzejmie informujemy, że w dniu 29 stycznia 2016 r. przewidziana została 2 godzinna diagnostyka sprzętu i z uwagi na ten fakt mogą wystąpić problemy z działaniem usług: forum wiedzy, urząd certyfikacyjny, baza testowa. Za utrudnienia przepraszamy.
Prosimy o odpowiednie zaplanowanie pracy w tym dniu oraz wylogowanie się z systemu ZSZO w wyżej wymienionych godzinach.

Za wynikające utrudnienia przepraszamy
Zespół Serwisu Systemu ZSZOKonfiguracja komputera do obsługi systemu ZSZO na systamach Microsoft Windows XP SP3/VISTA/7/8/8.1 z Internet Explorer kliknij ten link szybki przewodnik

System można uruchomić poprzez przeglądarkę Internet Explorer (zalecane), Mozilla Firefox z dodatkiem IEtab (z użyciem silnika IE) lub poprzez przeglądarkę Maxthone Cloud (w trybie Retro).


Na chwilę obecną nie zapewniamy wsparcia dla systemu Microsoft Windows 10.

Napotkane problemy w Windows 10:
-nie działa rejestrowanie certyfikatów PKCS#10 w Urzędzie Certyfikacyjnym,
-nie działa wywołanie pulpitu zdalnego na Internet Explorerze.

Na chwilę obecną istnieje możliwość konfiguracji ZSZO na Windows 10 jedynie na przeglądarce Maxthone Cloud, lecz nie umożliwia to nadal rejestracji certyfikatów a jedynie zalogowanie się do systemu (do zdalnego pulpitu).

Zapraszam do odwiedzenia kursu na forum o nazwie Komputery i Systemy - problemy. Odpowiadam tam na pytania informatyczne dotyczące systemów operacyjnych i ich konfiguracji do ZSZO. Zapraszam do wspólnego rozwijania tego działu. Kliknij tutaj aby przejść do działu.


Pomoc Informatyczna - Zdalny Pulpit TeamViewer

1. Wschodzimy na strone głowną ZSZO w Portal Logowania do Systemu ZSZO i w Pomoc.Na dole strony jest link - Zdalny Pulpit - TeamViewer. Uruchamiamy go i podajemy inspektorowi ZSZO numer ID i hasło.Kliknij tutaj aby pobrać....


 

Witamy wszystkich odwiedzających tę część Zintegrowanego Systemu Zarządzania Oświatą.

Udostępnione zostało tu Państwu, narzędzie do szybkiej wymiany informacji. Forum UMK, działa na e-learningowej platformie Moodle ( o której zapewne część z Państwa słyszała ). Moodle jest systemem zarządzania treścią, przeznaczonym do tworzenia kursów prowadzonych przez Internet. Platforma Moodle używana jest przez uniwersytety na całym świecie, szkoły, przedsiębiorstwa i niezależnych nauczycieli. Coraz częściej, także w Polsce, możemy spotkać się z tego typu rozwiązaniem.

Forum na którym obecnie się Państwo znajdują, zostało przystosowane do potrzeb wymiany informacji w poszczególnych modułach systemu ZSZO. Po lewej w bloku " Kursy " widać wszystkie moduły z których Państwo korzystają. W każdym z nich mają Państwo możliwość podjęcia dyskusji na temat Państwa trapiący, bądź podzielenia się informacją związaną z danym modułem.

Wszystkich Państwa gorąco zapraszam do dyskusji.

W razie jakichkolwiek problemów z systemem proszę pisać na adres e-mail znajdujący się w zakładce " Kontakt " . Służę pomocą.


Pomiń Zaloguj sięPomiń Kalendarz

Kalendarz

Pn. Wt. Śr. Cz. Pi. So. Ni.
1 2 3 4 5 6 7
8 Dziś wtorek, 9 luty 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29       
Pomiń Zalogowani użytkownicy

Zalogowani użytkownicy

(Ostatnie 5 minut)
Żaden